Доброго дня!. Мене звати Олександр. Я професійний історик, гід та екскурсовод у місті Кам’янець-Подільський. На цій сторінці Ви можете отримати інформацію про екскурсію по Старому Місту Кам’янця-Подільського та Старому замку та замовити її по телефону +380972291497 або напишить мені у Telegram

Екскурсія начитається перед Новопланівським Мостом до Старого міста. Адреса вулиця князів Коріатовичів 1. Далі через міст та каньйон річки Смотрич маршрут веде до Троїцької Церкви, Палацу Чарторийських. Звідти до Тріумфальної арки та комплексу Кафедрального костелу. Комплекс великий і включає в себе Мінарет, пам’ятник Лаурі та багато чого іншого. Після чого маршрут іде до старої, міської ратуші та вірменської криниці. Тут часто фотографуються з пам’ятником туристу та відвідують сувенірний ринок, що знаходиться за Ратушею. Від міської Ратуші маршрут веде до Домініканського костелу, садиби Подільських старост і Вірменського кварталу з відвідуванням Вірменської дзвіниці та старовинної Миколаївської церкви XIV століття… Звідти прямуємо до Домініканського костелу та Вірменського кварталу. Далі через Тринітарський костел, маршрут спускається до замкового мосту та Старої Фортеці. У самій фортеці він проходить через усі вежі та підземелля і закінчується на оглядовому майданчику на північному бастіоні, де обладнана фотозона. Тривалість маршуту близько 3 годин. Вартість екскурсії 750 гривень + вхідні білети. Для замовлення зателефонуйте мені за телефоном +380972291497  З повагою Олександр!

Якщо Ви плануете пробути у місті два або три дні. То існує маршрут Ескурсія по каньону навколо Старого Міста. Тривалість три години. Починаеться цей маршрут біла сходів Фаренгольца, і через Руську, Польську та Вітряну Браму, півзавод баронеси Юнії та імперськи козарми прямує до Корвасарської церкви де за легендою вінчався Тимош Хмельницький … закінчується у Новому Замку. Практично весь маршрут проходить вздовж річки Смотрич в оточенні прямовисних скель заввишки в 50 метрів з обох боків.

Також існує маршрут по новому місту. Що починається біля Собору Олександра Невського, і через Гунськи Криниці прямує через штаб Брусілова до резиденції Петлюри і далі через величний старий парк спускаеться до каскадних водоспадів Лебединого озера. Закінчується екскурсія по новому місту біля духодної семінарії де вчився автор Щедрика – Леонтович. Тривалість також 3 години.