Доброго дня! Мене звати Олександр. Я професійний історик. Один із небагатьох фахівців в Україні з історії фортифікації. Автор реконструкції Кам’янця-Подільського замку станом на 1544 та 1613 рік. Проводжу екскурсії містом Кам’янець-Подільський змістовно, захоплююче та професійно. Ви можете зв’язатися зі мною за телефоном +380972291497 або написати в телеграмі @markgraf_ave для організації екскурсії або отримання додаткової інформації. У Вашому розпорядженні три захоплюючі екскурсії Кам’янцем-Подільським.

  1. Оглядова екскурсія Старим Містом, що занурює в атмосферу історії та архітектурної спадщини цього унікального місця.
  2. Екскурсія Каньйоном, що дозволяє оцінити велич природи і приголомшливі пейзажі на околицях міста.
  3. Екскурсія Новим містом, що відкриває дивовижні куточки та сучасні пам’ятки.

Кожна триває 2,5-3 години та коштує 1000 гривень. Для отримання додаткової інформації про маршрути, перейдіть за посиланнями або на сторінку екскурсії.

Тривалість кожного маршуту близько 3 годин. Вартість екскурсії 1000 гривень + вхідні квитки.

Кам’янець-Подільський — це добре відоме всім старовинне та романтичне місто з тінистими алеями та вузенькими, брукованими вуличками, що петляють між старовинними будинками. Тут є Старий замок, який розпочав свою історію у XIV столітті як феодальний замок князів Коріатовичів. Князі заснували місто та зробили його центром свого князівства. Замок захищав вузький скелястий перешийок, який поєднував місто в петлі річки з рештою світу. Тому в Старому Місті збереглося багато пам’яток архітектури, обійти все навіть не вийде за один маршрут. А є ще каньон та нове місто …

Цікаво, що окрім великої кількості архітектурних та історичних пам’яток (до 200), навколо Кам’янця-Подільського знаходяться три ландшафтні: це каньйони річок Смотрича та Дністра та невисокі гори — Медобори, які звичайно нижчі від Петроса за моєю спиною, але дуже мальовничі.

Тому гуляючи під час екскурсії «Новим містом» уважний турист помітить сильний перепад висот, адже Нове Місто лежить на двух висотах-товтрах, завдяки чому в місті м’який клімат і гарні види.

У Кам’янці є унікальні пам’ятники, наприклад, єдиний у світі діючий католицький храм з мінаретом та укріплені вежами гітротехнічні комплекси «руських» та польських воріт, які могли затопити каньйон навколо міста у разі небезпеки… «Польська Брама-гребля» мала ламаний периметр укріплень і під нею був підземний хід. Місцеві старожили розповідають один одному, що звідти з-під землі іноді чути дзвін… по всіх цих пам’ятках існує три окремі маршрути. І я як професійний гід-екскурсовод із задоволенням проведу Вас по них.